Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:52
Reklama

Siedem osób zakażonych w powiecie krasnostawskim

19 sierpnia przyniósł 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim. Niestety wśród nich jest siedem osób z powiatu krasnostawskiego.
Siedem osób zakażonych w powiecie krasnostawskim

Potwierdzone testami laboratoryjnymi zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:

  • kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,
  • kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,
  • mężczyzny w przedziale wieku 0-20 z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,
  • mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,
  • kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,
  • mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,
  • mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu krasnostawskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym,

Pozostałe przypadki zakażeń dotyczą powiatów: biłgorajskiego (3), łukowskiego (2), opolskiego (1), kraśnickiego (1), lubelskiego (1) oraz Lublina (8), Białej Podlaskiej (3) i Zamościa (2).

 

- Do 19 sierpnia na Lubelszczyźnie potwierdzono łącznie 1312 przypadków. Odnotowano również 889 ozdrowieńców i zarejestrowano 24 zgony. Aktualnie 125 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 4104 zostało poddanych kwarantannie i 184 objęto nadzorem epidemiologicznym  - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

 

Ministerstwo Zdrowia przekazało dzisiaj (19 sierpnia) dane o 735 osobach zakażonych Sars-CoV-2. Zmarło 17 osób: (wiek-płeć, miejsce zgonu): 62-K Racibórz (mieszkanka woj. opolskiego), 44-M Działdowo, 59-K Zgierz, 81-M, 73-K Kraków, 90-K Płock, 82-K Kozienice, 70-K Łańcut, 37-M Poznań, 67-M, 86-K Racibórz, 85-K Gliwice, 70-K Tychy, 72-M Zgierz (mieszkaniec woj. śląskiego), 87-K Kobiór, 74-M i 82 M Szczecin. Większość osób miała choroby współistniejące.

 

Liczba zakażonych koronawirusem: 58 611 /1 913 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama