Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:54
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Zepchnął do rowu auto z byłą dziewczyną

Zarzuty uporczywego nękania byłej dziewczyny, kierowania gróźb karalnych oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia usłyszał 23-letni krasnostawianin. Został zatrzymany przez policjantów po tym, jak celowo staranował i zepchnął do rowu samochód, którym podróżowała jego była dziewczyna wraz ze swoim znajomym. 23-latek poczeka na proces za kratkami.
Zepchnął do rowu auto z byłą dziewczyną

Do dyżurnego zamojskiej komendy zadzwoniła wystraszona młoda kobieta. 19-letnia mieszkanka gminy Sitno powiadomiła policjantów, że samochód, którym jechała wraz ze swoim znajomym z powiatu krasnostawskiego, został zepchnięty z drogi przez jej byłego partnera.

- W momencie, kiedy 19-latka dzwoniła na numer alarmowy, agresor próbował dostać się do wnętrza samochodu. Młodzi ludzie wyszli z auta dopiero wtedy, kiedy na miejsce dotarli mundurowi – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Jak udało się nam dowiedzieć, 23-letni krasnostawianin zdenerwował się, bo zauważył w samochodzie swoją byłą dziewczynę w towarzystwie innego mężczyzny. W akcie zazdrości 23-latek próbował ich staranować. Na drodze krajowej nr 74 w Jarosławcu (pow. zamojski) uderzył w tył ich samochodu. Następnie w trakcie wyprzedzania, będąc na lewym pasie, zatoczył łuk i gwałtownie skręcił, uderzając w drzwi od strony kierowcy. Oba auta wpadły do rowu. Agresywny 23-latek wysiadł ze swojego pojazdu i wskoczył na maskę zepchniętego z drogi samochodu, wykrzykując groźby. Właśnie wtedy 19-latka chwyciła za telefon i zadzwoniła na numer alarmowy.

- Na szczęście w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie doznał obrażeń. Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policyjne badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi – dodaje asp. Krukowska-Bubiło. 23-letni mieszkaniec Krasnegostawu usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Odpowie za uporczywe nękanie byłej dziewczyny, bowiem od pewnego czasu nachodził ją i zastraszał. Poniesie również konsekwencje za narażenie jej znajomego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, umyślnie spychając jego samochód do rowu. Uwadze sądu nie umknie też fakt kierowania gróźb karalnych. Na rozprawę 23-latek poczeka za kratkami. W sobotę sąd zdecydował bowiem o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
anonim 19.06.2020 11:42
ten człowiek jest niebezpieczny i trafi tam gdzie jego miejsce

passat 17.06.2020 17:58
nowszym passatem nowy chłopak jeździ... co się dziwić, młoda woli nowszego paska :(

KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama