Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Za kratki za usiłowanie zabójstwa

Nawet dożywocie grozi 42-letniemu mieszkańcowi Włodawy. Mężczyzna pokłócił się ze znajomą, a potem ją dusił. Ranną odwiózł do szpitala i uciekł. Już został zatrzymany i osadzony w areszcie.
Za kratki za usiłowanie zabójstwa

Minionej środy kobieta spotkała się ze swoim znajomym. Jechali razem samochodem, ale po pewnym czasie ich rozmowa przerodziła się w kłótnię. 42-latek był bardzo agresywny. Groził, że ją zabije. Przerażona kobieta w międzyczasie powiadomiła swoich bliskich o tym, że może być w niebezpieczeństwie i przekazała im, że jadą trasą z Włodawy w kierunku Okuninki.

W pewnym momencie 42-latek wpadł w furię i zaatakował kobietę. Rzucił się na nią i zaczął ją dusić. Straciła przytomność. Gdy już się ocknęła, agresor zawiózł ją do Włodawy, zostawił na izbie przyjęć i odjechał. Kobieta trafiła na oddział ratunkowy. Na szczęście nie odniosła obrażeń, które zagrażałyby jej zdrowiu lub życiu.

W międzyczasie rodzina poszkodowanej zgłosiła sprawę na policję. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania samochodu, którym podróżowała para. Najpierw przeczesali dróżki, uliczki i posesje w Okunince, ale bezskutecznie. Po pewnym czasie otrzymali zgłoszenie od personelu szpitala, że na oddział trafiła kobieta, która miała obrażenia wskazujące na to, że ktoś ją dusił.

Poszkodowana opowiedziała policji przebieg zdarzenia. 42-letni włodawianin jeszcze tego samego wieczoru został zatrzymany. Po przesłuchaniu prokuratura postawiła mu zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama