Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 19:54
Reklama

Wrak Race znowu przełożony

Komplet, czyli 40 załóg, zapisało się do trzeciego wyścigu wraków samochodowych, organizowanego przez Włodawski Dom Kultury. Termin imprezy został kolejny raz przełożony.
Wrak Race znowu przełożony

Wyścig wraków planowany był w ostatni weekend kwietnia. Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem organizatorzy przełożyli imprezę na 3 maja, licząc, że wirus odpuści, a restrykcje dotyczące zgromadzeń zostaną zniesione. Organizatorzy na razie nie rezygnują z tego wydarzenia. Kolejny raz je więc przesunęli w czasie. Nowy termin wyścigu to połowa sierpnia bieżącego roku.

- Wyścig zostanie połączony ze zlotem Food Trucków, który w ubiegłym roku zrobił furorę w naszym mieście. Do wraków zgłosiło się 40 ekip. Nie wiemy, czy ten nowy termin będzie wszystkim pasował, dlatego stworzyliśmy listę rezerwową, gdyby ktoś zrezygnował – wyjaśnia Renata Włostowska z Włodawskiego Domu Kultury.

Wyścig wraków planowany jest tradycyjnie na włodawskich błoniach za zbiornikiem Okopiec. Jak co roku na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, rzeczowe oraz statuetki. Dodatkową niespodzianką tegorocznej edycji wyścigu wraków samochodowych ma być udział w wydarzeniu Marka i Edka, bohaterów programu Złomowisko PL.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama