Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 07:13
Reklama Zaproszenie do plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu 2022

Wrak Race znowu przełożony

Komplet, czyli 40 załóg, zapisało się do trzeciego wyścigu wraków samochodowych, organizowanego przez Włodawski Dom Kultury. Termin imprezy został kolejny raz przełożony.
Wrak Race znowu przełożony

Wyścig wraków planowany był w ostatni weekend kwietnia. Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem organizatorzy przełożyli imprezę na 3 maja, licząc, że wirus odpuści, a restrykcje dotyczące zgromadzeń zostaną zniesione. Organizatorzy na razie nie rezygnują z tego wydarzenia. Kolejny raz je więc przesunęli w czasie. Nowy termin wyścigu to połowa sierpnia bieżącego roku.

- Wyścig zostanie połączony ze zlotem Food Trucków, który w ubiegłym roku zrobił furorę w naszym mieście. Do wraków zgłosiło się 40 ekip. Nie wiemy, czy ten nowy termin będzie wszystkim pasował, dlatego stworzyliśmy listę rezerwową, gdyby ktoś zrezygnował – wyjaśnia Renata Włostowska z Włodawskiego Domu Kultury.

Wyścig wraków planowany jest tradycyjnie na włodawskich błoniach za zbiornikiem Okopiec. Jak co roku na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, rzeczowe oraz statuetki. Dodatkową niespodzianką tegorocznej edycji wyścigu wraków samochodowych ma być udział w wydarzeniu Marka i Edka, bohaterów programu Złomowisko PL.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama