Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:32
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Masakra w Zakręciu. BMW rozpadło się na kawałki, dwie osoby nie żyją

Podczas wyprzedzania innych samochodów kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z fordem. Dwie osoby zginęły na miejscu, a kolejne dwie trafiły do szpitala.
Masakra w Zakręciu. BMW rozpadło się na kawałki, dwie osoby nie żyją

Dramat rozegrał się w sobotę (7 marca) na drodze krajowej Krasnystaw-Lublin. Dwa samochody zderzyły się czołowo przed godz. 13 w Zakręciu k. Krasnegostawu. Siła uderzenia był tak potężna, że bmw rozpadło się na dwie części. Kierowca i pasażer w wieku poniżej 40 lat zginęli na miejscu. Na miejscu pojawiło się lotnicze pogotowie ratunkowe, ale życia jednego z mężczyzn nie udało się uratować.

Fordem w kierunku Krasnegostawu jechały dwie osoby w starszym wieku. Kierowca i pasażerka forda trafili z obrażeniami do szpitala.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Pojazdy osobowe kierowane są na objazdy lokalnymi drogami przez Stężycę.

Więcej informacji podamy 9 marca w najbliższym, papierowym wydaniu Super Tygodnia.  


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Marek 08.03.2020 09:15
Pewnie jechał szybko ale bezpiecznie.

KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama