Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 13:26
Reklama Reklama firmy Pomix

Zginął, bo jechał za szybko

Kierowca audi stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i z ogromną prędkością zderzył się z ciężarówką. Takie są ustalenia śledczych w sprawie wypadku w Krupem. Prokuratura już umorzyła sprawę.
Zginął, bo jechał za szybko

Z sekcji zwłok wynikało, że ofiara tragedii była trzeźwa i zginęła z powodu licznych obrażeń wewnętrznych. W chwili zderzenia z ciężarówką licznik prędkości w audi wskazywał ponad 100 km/h.

Dramat rozegrał się w sobotnie przedpołudnie, 23 listopada. Na drogach w całym województwie panowały wówczas niekorzystne warunki atmosferyczne. Jazdę szczególnie utrudniał szybko zamarzający deszcz, który był przyczyną wielu wypadków i kolizji. 

Do tragicznego zdarzenia w Krupem doszło około godz. 11. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego krasnostawskiej komendy, 41-latek kierujący audi, który jechał od Chełma do Krasnegostawu, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z samochodem ciężarowym marki Volvo.

Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, kierujący audi, 41-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw, zmarł na miejscu zdarzenia. Tirem kierował 53-letni mieszkaniec gminy Chełm.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS Olsztyn
Reklama
Reklama