Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:35
Reklama Reklama firmy Pomix

Groźny wypadek w Zakręciu [VIDEO]

Zablokowana DK-17 w m. Zakręcie w pow. krasnostawskim. W południe doszło tam do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów. Policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowości: Stężyca Łęczyńska, Łopiennik Dolny, Kolonia Łopiennik Dolny oraz Dziecinin.
Groźny wypadek w Zakręciu [VIDEO]
Autor: GD

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Z naszych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki BMW stała na skrzyżowaniu od strony Stężycy Kolonii. Gdy chciała włączyć się do ruchu, w tym samym czasie z ogromną prędkością nadjechał volkswagen passat.

vid_20200222_131355.mp4

Trzeci samochód najprawdopodobniej w ostatniej chwili uniknął zderzenia z rozbitymi pojazdami. Między innymi miał urwane prawe lusterko.

Więcej informacji podamy 24 lutego w najbliższym, papierowym wydaniu Super Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama