Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:27
Reklama

Włodawa: Pijani dachowali skodą

Na DK-82 skoda wypadła z drogi i dachowała. Dwaj mieszkańcy gminy Hańsk wyszli o własnych siłach z samochodu i pieszo wracali do domu. Zostali zatrzymani przez policjantów. 22-latek miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, a jego 25-letni kolega blisko 2 promile alkoholu.
Włodawa: Pijani dachowali skodą

Dziś po północy (28 grudnia) włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na drodze krajowej nr 82.

- Kiedy dojechali na miejsce, w rozbitej skodzie ani w jej pobliżu nie było żadnych osób. Około kilometr od miejsca zdarzenia policjanci spotkali dwóch mężczyzn, którzy jak się okazało poruszali się i dachowali tym samochodem. Nie potrzebowali pomocy medycznej i nie doznali żadnych obrażeń ciała. W rozmowie policjanci wyczuli od nich jednak wyraźną woń alkoholu –  badanie stanu trzeźwości 22-latka wykazało, że ma blisko 1,5 promila, a jego 25-letni kolega blisko 2 promile.  Żaden z nich nie przyznał się do kierowania. Od mężczyzn pobrano krew do badań. Obecnie trzeźwieją w policyjnym areszcie - relacjonuje Bożena Szymańska z KPP we Włodawie.

Policjanci będą teraz ustalać, który z mężczyzn kierował samochodem. Winnemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
miejscowy 07.01.2020 16:00
I znowu fachowcy. Nie dość, że małolaty, to jeszcze na gazie. Zabrać debilom prawo jazdy dożywotnio, dowalić kilkadziesiąt tysięcy kary i po problemie. Następny może pomyśli zanim powiezie śmierć.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama