Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Śmiertelny wypadek na trasie Chełm - Krasnystaw! Droga jest zablokowana

W miejscowości Krupe w gminie Krasnystaw doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu pracują służby.
Śmiertelny wypadek na trasie Chełm - Krasnystaw! Droga jest zablokowana

Do zdarzenia doszło przed południem. Samochód osobowy, którym kierował ok. 40-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i z olbrzymią siłą uderzył w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy. Niestety, kierowca osobowego audi zginął na miejscu. 

Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia i jak doszło do tego, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Droga w tym miejscu będzie zablokowana prawdopodobnie do wieczora, więc należy wybierać objazdy. Mundurowi przypominają o ostrożnej jeździe, ponieważ na drogach jest ślisko i występuje gołoledź. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Daro 24.11.2019 20:37
Dokładnie kolego może zaslab .

Mik. 24.11.2019 09:20
W Polsce są za niskie mandaty !! mandaty w Polsce powinny być takie wysokie jak w Holandii czy w Niemczech , to Polacy nauczyli by się jeżdzić ostrożnie zgodnie z przepisami ruchu drogowego !!

mc 24.11.2019 11:41
i do czego ten komentarz?? może mu opona pękła?? tragedia i tyle

asd 24.11.2019 13:19
Większym straszakiem jest nieuchronność kary, a nie jej wysokość.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama