Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:48
Reklama

Krasnystaw: Dam ci flaszkę, jak odrąbiesz mi palec!

- Założę się o flaszkę, że byłabyś w stanie odrąbać mi palec siekierą - powiedział podobno 34-latek do swojej konkubiny. Niewiele brakowało, by na zakrapianym alkoholem spotkaniu rzucone bezmyślnie słowa doprowadziły do tragedii.
Krasnystaw: Dam ci flaszkę, jak odrąbiesz mi palec!

Jeden z krasnostawskich dzielnicowych wyjaśnia okoliczności incydentu w sprawie niecodziennego zakładu między 34-letnim mężczyzną i 41-letnią kobietą, do którego doszło w sobotni wieczór, 5 października, na terenie miasta. Policjanci zastali wówczas na miejscu pijanych uczestników zakładu, którego stawką podczas libacji nie mogło być nic innego, jak alkohol. 34-latek miał ranę opuszki małego palca prawej ręki.

- Mundurowych wezwał jeden z uczestników tego zdarzenia. Podczas interwencji poszkodowany 34-letni krasnostawianin wyjaśnił policjantom, jaki był przedmiot zakładu. Przekonywał, że skaleczył się przypadkowo, a konkubina nie ma z tym nic wspólnego. Mężczyzna trafił do szpitala, lekarz założył mu kilka szwów - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieczysław 22.10.2019 16:57
Kto wygrał flaszkę ?

ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama