Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw: Dam ci flaszkę, jak odrąbiesz mi palec!

- Założę się o flaszkę, że byłabyś w stanie odrąbać mi palec siekierą - powiedział podobno 34-latek do swojej konkubiny. Niewiele brakowało, by na zakrapianym alkoholem spotkaniu rzucone bezmyślnie słowa doprowadziły do tragedii.
Krasnystaw: Dam ci flaszkę, jak odrąbiesz mi palec!

Jeden z krasnostawskich dzielnicowych wyjaśnia okoliczności incydentu w sprawie niecodziennego zakładu między 34-letnim mężczyzną i 41-letnią kobietą, do którego doszło w sobotni wieczór, 5 października, na terenie miasta. Policjanci zastali wówczas na miejscu pijanych uczestników zakładu, którego stawką podczas libacji nie mogło być nic innego, jak alkohol. 34-latek miał ranę opuszki małego palca prawej ręki.

- Mundurowych wezwał jeden z uczestników tego zdarzenia. Podczas interwencji poszkodowany 34-letni krasnostawianin wyjaśnił policjantom, jaki był przedmiot zakładu. Przekonywał, że skaleczył się przypadkowo, a konkubina nie ma z tym nic wspólnego. Mężczyzna trafił do szpitala, lekarz założył mu kilka szwów - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieczysław 22.10.2019 16:57
Kto wygrał flaszkę ?

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama