Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:36
Reklama

Krasnystaw: OSM nagrodzona za produkty serowe

Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie, jak również sam zakład, zostały nagrodzone podczas siódmej edycji Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie.
Krasnystaw: OSM nagrodzona za produkty serowe

Wydarzenie odbyło się w olsztyńskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w dniach 21-22 września. Przedstawiciele OSM Krasnystaw odebrali m.in. wyróżnienie od Polskiej Izby Produktu Lokalnego i Regionalnego za całokształt swojej działalności. Kolejne statuetki to nagrody za serię pysznych deserów "Serusie" oraz za "Ser hetmański" w kategorii "Hit serowy".

- Cieszą nas przede wszystkim nagrody za "Serusie" i "Ser hetmański". Są one bowiem efektem uznania uczestników i degustatorów odwiedzających olsztyński festiwal. Świadczy to o wysokiej jakości naszych produktów, które są zdrowie, naturalne i pochodzą z zielonej Lubelszczyzny. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za to, jak pozytywnie reagują na wprowadzane przez nas nowości. Staramy się bowiem nadążać i odpowiadać na zapotrzebowanie rynku - mówi Agnieszka Adamska, zastępca kierownika ds. marketingu w OSM Krasnystaw.

Ogólnopolskie Święto Sera w Olsztynie gromadzi co roku praktycznie wszystkie spółdzielnie i zakłady mleczarskie z całego kraju. OSM Krasnystaw wzięła w nim udział po raz drugi z rzędu. W ubiegłym roku nagrodzony został tam "Seruś z pomarańczą".


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama