Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw: OSM nagrodzona za produkty serowe

Produkty Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie, jak również sam zakład, zostały nagrodzone podczas siódmej edycji Ogólnopolskiego Święta Sera w Olsztynie.
Krasnystaw: OSM nagrodzona za produkty serowe

Wydarzenie odbyło się w olsztyńskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w dniach 21-22 września. Przedstawiciele OSM Krasnystaw odebrali m.in. wyróżnienie od Polskiej Izby Produktu Lokalnego i Regionalnego za całokształt swojej działalności. Kolejne statuetki to nagrody za serię pysznych deserów "Serusie" oraz za "Ser hetmański" w kategorii "Hit serowy".

- Cieszą nas przede wszystkim nagrody za "Serusie" i "Ser hetmański". Są one bowiem efektem uznania uczestników i degustatorów odwiedzających olsztyński festiwal. Świadczy to o wysokiej jakości naszych produktów, które są zdrowie, naturalne i pochodzą z zielonej Lubelszczyzny. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za to, jak pozytywnie reagują na wprowadzane przez nas nowości. Staramy się bowiem nadążać i odpowiadać na zapotrzebowanie rynku - mówi Agnieszka Adamska, zastępca kierownika ds. marketingu w OSM Krasnystaw.

Ogólnopolskie Święto Sera w Olsztynie gromadzi co roku praktycznie wszystkie spółdzielnie i zakłady mleczarskie z całego kraju. OSM Krasnystaw wzięła w nim udział po raz drugi z rzędu. W ubiegłym roku nagrodzony został tam "Seruś z pomarańczą".


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama