Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw: Podwójna wpadka złodzieja

Wielokrotnie notowany za kradzieże 42-latek dwa razy w ciągu godziny próbował okraść jedną z krasnostawskich drogerii. Najwyraźniej był mocno zdesperowany, bo za każdym razem robił to nieudolnie.
Krasnystaw: Podwójna wpadka złodzieja

W ubiegłą środę policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, że pracownicy drogerii złapali złodzieja. Zatrzymany 42-letni krasnostawianin próbował ukraść perfumy i dezodoranty, warte niecałe 170 zł. Mundurowi sporządzili dokumentację niezbędną do skierowania wniosku o ukaranie, a mężczyźnie wręczyli wezwanie do stawiennictwa w komendzie.

- Niespełna godzinę później dyżurny odebrał ponowne zgłoszenie z tej samej drogerii. Okazało się, że ten sam mężczyzna wrócił i próbował znów dokonać kradzieży. Tym razem chciał wynieść wodę po goleniu za ok. 30 zł - opowiada kom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Mężczyzna odpowie za swoją głupotę przed sądem. Jak ustalili mundurowi, 42-latek był wcześniej wielokrotnie notowany za kradzieże. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama