Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:16
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Zemsta konkubiny | Super Tydzień

37-latka groziła swojemu byłemu partnerowi, a później podpaliła altanę jego matki. - Ze mną się nie zadziera - powiedziała policjantom.
Zemsta konkubiny | Super Tydzień

W nocy z 3 na 4 maja krasnostawscy policjanci otrzymali informację o pożarze altanki w Małochwieju Dużym. Zgłaszająca powiadomiła, że płomienie zauważyła przez okno.

- Funkcjonariusze ustalili, że częściowo spaliło się wyposażenie altanki i uszkodzona została jej konstrukcja. Właścicielka oświadczyła, że o podpalenie podejrzewa byłą partnerkę swojego syna, która około 20 minut wcześniej dzwoniła do niej, domagając się rozmowy w "cztery oczy". Ponadto w tym czasie smsy z groźbami podpalenia otrzymywał również syn zgłaszającej - informuje kom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Policjanci zatrzymali podejrzaną 37-letnią mieszkankę gminy Krasnystaw. W chwili zatrzymania miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta przyznała się do winy. Podobno chciała w ten sposób pokazać, że z nią się nie zadziera.

Kobieta spędziła noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama