Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Promocja powiatu bez specjalisty | Super Tydzień

Chociaż w naborze na inspektora w wydziale oświaty, kultury i promocji powiatu wypłynęło 8 ofert, komisja konkursowa odrzuciła wszystkich kandydatów. Żaden z nich nie spełnił wymagań formalnych. - Jedną osobę zdyskwalifikował wyłącznie brak prawa jazdy - informuje starosta.
Promocja powiatu bez specjalisty | Super Tydzień

Z ogłoszenia o naborze wynikało, że poszukiwany inspektor w wydziale oświaty, kultury i promocji powiatu miał się zajmować zadaniami w zakresie: działalności promocyjnej, informacji i komunikacji społecznej oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi. Wśród wymagań niezbędnych konieczne było m.in. posiadanie: wyższego wykształcenia (preferowane humanistyczne), co najmniej trzyletniego stażu pracy na podobnym stanowisku oraz prawa jazdy kat. B.

Pożądanym wymogiem dodatkowym było ukończenie studiów podyplomowych z zakresu promocji, marketingu, public relations lub kreowania wizerunku instytucji w przestrzeni publicznej.

- Wpłynęło 8 ofert, ale nie spełniały wymagań formalnych w zakresie wykształcenia lub stażu pracy oraz posiadania prawa jazdy kat. B. W związku z tym ogłaszamy drugi konkurs. Tym razem obniżamy wymóg stażu pracy na podobnym stanowisku do jednego roku - mówi starosta Andrzej Leńczuk.

Drugi nabór został ogłoszony w ubiegły piątek. Termin składania dokumentów mija 25 lutego br.

Trwa głosowanie na Europejskie Drzewo Roku. Klęczące Drzewo z Krasnegostawu ma szansę na zwycięstwo [GŁOSUJ]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama