Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 sierpnia 2026 21:14
Reklama baner reklamowy
Reklama
Uważajmy na drodze!

Zderzenie trzech pojazdów w Izbicy, utrudnienia na drodze krajowej nr 17

Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 17 w Izbicy. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala, a kierowcy podróżujący tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu i ruchem wahadłowym.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na trasie krajowej nr 17 w miejscowości Izbica. Wzięły udział trzy pojazdy. Jak wykazały pierwsze badania przeprowadzone przez służby, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Do szpitala została przewieziona kierująca jednym z aut - 46-letnia kobieta, u której przeprowadzane są niezbędne badania medyczne, mające na celu określenie obrażeń.

Na miejscu zdarzenia cały czas pracują funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczają teren oraz wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. 

W rejonie tego zdarzenia występują poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Obecnie zablokowany jest jeden pas jezdni, a samochody poruszają się w sposób wahadłowy.

Służby apelują o szczególną ostrożność i zdjęcie nogi z gazu w rejonie utrudnień. W oficjalnym komunikacie policja przekazała:

„Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, zachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami oraz stosowanie się do poleceń służb pracujących na miejscu zdarzenia.”

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama