Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 14:12
Reklama Reklama firmy Pomix

Gm. Łopiennik Górny: Uciekał przed radiowozem

Kierowca forda nie zamierzał zatrzymać się do kontroli drogowej, bo był pijany. Po przejechaniu ponad dwóch kilometrów wjechał do rowu i razem z pasażerami zaczął uciekać pieszo.
Gm. Łopiennik Górny: Uciekał przed radiowozem

Do nietypowego zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek w Łopienniku Nadrzecznym. Po godz. 17 mundurowi z krasnostawskiej drogówki dali sygnał do zatrzymania się kierującemu fordem. Przyczyną podjęcia kontroli było przekroczenie dozwolonej prędkości. 

- Kierujący nie zareagował, dlatego policjanci podjęli pościg. Do zatrzymania się nie zmusiły go nawet sygnały świetlne i dźwiękowe. Dopiero utrata panowania nad osobówką i wjechanie do rowu zatrzymało nieodpowiedzialnego kierowcę. Pomimo tego, mężczyzna nie zrezygnował z dalszej ucieczki. Oprócz niego, z samochodu uciekły dwie kobiety i 13-letnie dziecko - opowiada podkom. Marek Kulibab z KPP Krasnystaw 

Do działań zostały skierowane dodatkowe patrole. Kierujący samochodem został zatrzymany. Okazał się nim 43-letni mieszkaniec Lublina. Przebadany na zawartość alkoholu w organizmie, wydmuchał ponad 1,5 promila. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Ustalono też pasażerów pojazdu. Nikomu nic się nie stało.

Teraz 43-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i jazdę w stanie nietrzeźwości. Musi liczyć się również z karą za przekroczenia prędkości oraz spowodowanie kolizji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama