Do wypadku doszło w środę, 23 lipca, na jednym z chełmskich osiedli. Jak ustaliła policja, młody chłopak kierujący hulajnogą przewoził pasażerkę, co jest zabronione przepisami. Para poruszała się po chodniku, gdzie potrącili 70-letnią kobietę.
- Seniorka upadła, doznając urazu głowy i łokcia. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pierwszej pomocy i przetransportował poszkodowaną do szpitala – informuje Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie.
Sprawcy nie poczekali na służby – odjechali natychmiast po zdarzeniu. Policja prowadzi czynności zmierzające do ich identyfikacji.
Niestety, to kolejny przykład rosnącego problemu nieodpowiedzialnego korzystania z elektrycznych hulajnóg.
Czytaj też:






![Mister AWF 2025 wybrany! [GALERIE ZDJĘĆ] [WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-mister-awf-2025-wybrany-galerie-zdjec-wideo-1765548894.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze