W efekcie zjechał na pobocze, uszkadzając skrzynkę z rozdzielnikiem prądu, a następnie rozbił ścianę i wjechał do wnętrza nieczynnego sklepu spożywczego.

Podróżująca z nim pasażerka trafiła do szpitala, ale na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy, a za spowodowanie kolizji został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

Czytaj też:



Napisz komentarz
Komentarze