Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Piłka nożna

Braterski podział punktów

Wynikiem 2:2 zakończyło się spotkanie juniorów Chełmianki z równolatkami z Górnika Łęczna w ramach następnej kolejki I ligi wojewódzkiej.
Braterski podział punktów

Autor: Akademia Piłkarska Chełmianka Chełm

Gole dla biało-zielonych zdobyli Hubert Bis (70.) i Alan Lipski (75.).

- Graliśmy ze świadomością, że mierzymy się z jedną z najlepszych drużyn w naszej lidze, dlatego szanujemy i doceniamy ten punkt - mówi trener Paweł Fornal. - Myślę, że był to całkiem dobry mecz w naszym wykonaniu, bo mimo, że przegrywaliśmy w pierwszej połowie to udało nam się wyjść na prowadzenie po rzucie karnym i rzucie wolnym. Szkoda jednak, że jest straciliśmy niedługo przed końcem spotkania, ale była to cenna lekcja z mocnym rywalem.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama