Policjanci z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego łukowskiej komendy od pewnego czasu prowadzili poszukiwania 40-latka z gminy Stanin, który poszukiwany był listem gończym.
- Mężczyzna miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. 40-latek chcąc uniknąć pobytu w więzieniu, od czerwca ubiegłego roku ukrywał się przed organami ścigania - podaje młodszy aspirant Maciej Zdunek z KPP Łuków.
Łukowscy policjanci niedawno ustalili miejsce, w którym może ukrywać się poszukiwany.
- Trop naprowadził ich na jedno z pól uprawnych znajdujących się niedaleko jego miejsca zamieszkania. Okazało się, że 40-latek przez ten czas chował się w dość nietypowej kryjówce. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych i ujemnych temperatur przez cały czas „mieszkał” w ...stercie bel słomy, przykrytych plandeką. W dodatku jeden z członków rodziny dostarczał mu ciepłą żywność i napoje przekazuje oficer prasowy.
"Pomysłowa" kryjówka nie pomogła poszukiwanemu w uniknięciu kary więzienia.
- 40-latek był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem. Najbliższe miesiące spędzi teraz w zdecydowanie cieplejszym i bezpieczniejszym miejscu - zakładzie karnym - wskazuje młodszy aspirant Maciej Zdunek.
Czytaj też:




![Gm. Urszulin Miłość na medal. Świętowali pół wieku pożycia małżeńskiego [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-gm-urszulin-milosc-na-medal-swietowali-pol-wieku-pozycia-malzenskiego-1770052413.jpg)

![Rozśpiewany Urszulin. Regionalny konkurs kolęd wyłonił lokalne talenty [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-rozspiewany-urszulin-regionalny-konkurs-koled-wylonil-lokalne-talenty-1770049940.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [1-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-25-1-2026-1769901652.jpg)

![Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA] Pożar przy ulicy Popiełuszki w Chełmie. Kłęby dymu nad miejskim targowiskiem [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-popieluszki-w-chelmie-kleby-dymu-nad-miejskim-targowiskiem-1769943974.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze