Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Audi zatrzymało się na drzewie. Kierowca był zakleszczony w samochodzie

50-letni kierowca audi na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Audi zatrzymało się na drzewie. Kierowca był zakleszczony w samochodzie
Kierujący audi uderzył w drzewo.

Autor: KMP Zamość

Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.00 w nocy 12 grudnia w miejscowości Jarosławiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego zamojskiej komendy wynika, że kierujący audi jechał drogą gminną od miejscowości Szopinek w kierunku miejscowości Karp.

Na skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem przejazdu stracił panowanie nad pojazdem i zamiast skręcić w lewo lub w prawo pojechał prosto, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

– Audi kierował 50-letni mieszkaniec Hrubieszowa. Kierujący był zakleszczony w samochodzie. Z pojazdu wydostali go strażacy, później załoga karetki pogotowia przetransportowała 50-latka do szpitala – informuje podkomisarz Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowy KMP Zamość. 

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

 – Prawdopodobnie przyczyną wypadku było niedostosowanie przez kierowcę Audi prędkości do panujących na drodze warunków. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku  – dodaje podkomisarz Dorota Krukowska-Bubiło. 

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama