Trzy punkty do przodu! Chełmianka pokonała Wiązownicę

Mecz wyjazdowy do Wiązownicy okazał się bardzo udany dla piłkarzy Chełmianki. Biało-zieloni urządzili gospodarzom zimny prysznic, pokonując ich dosyć pewnie 4:0, a tym samym przerywając ich zwycięską passę.

Autor: YouTube Chełmianka Chełm

Pierwsza połowa meczu nie wskazywała na taki wynik, ponieważ oba zespoły grały na równi. Dopiero po zmianie stron drużyna prowadzona przez Grzegorza Bonina zaczęła wywierać coraz mocniejszą presję, chociaż i po stronie KS Wiązownica nie brakowało okazji do celnych strzałów. Chełmianka wyszła na prowadzenie w 59 minucie, kiedy po dośrodkowaniu Adama Nowaka, piłkę w siatce gospodarzy umieścił Krystian Mroczek. Osiem minut później szansy nie zmarnował Bartłomiej Korbecki, podwyższając wynik na 2:0. O ostatecznym wyniku przesądził Jakub Knap, zdobywając bramki w 83 i 89 minucie. Porażka miejscowych okazała się tym bardziej dotkliwa, że ich trener Waldemar Warchoł dostał czerwoną kartkę, ponieważ złapał piłkę, która była jeszcze na murawie.

Kolejny mecz Chełmianka zagra u siebie 12 listopada o godz. 13 podejmując zespół Podlasia Biała Podlaska.