W związku z awarią sieci wodociągowej mieszkańcy ulicy Śląskiej 1 mogą być pozbawieni dostawy wody i prawidłowego ciśnienia.
Planowany termin przywrócenia dostawy wody i prawidłowego ciśnienia wody to godz. 14.00 w dniu dzisiejszym (17 sierpnia).
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie przeprasza za wszelkie utrudnienia oraz prosi o cierpliwość i wyrozumiałość.
Czytaj także:
- Chełm. Przejść można... ale niestety tylko do połowy
- Chełm. Tutaj niebawem nie zaparkujesz! Sprawdź utrudnienia w mieście!
- Chełm. Wyremontują Urząd Stanu Cywilnego
- Chełm. Kolejna kolizja na Rejowieckiej. Sprawca dostał 1500 zł mandatu
- Chełm. Urząd zaprasza organizacje pozarządowe do rozmów o wspólnych działaniach
- Robotyka z CEMEX Polska i Chełmską Biblioteką Publiczną [ZDJĘCIA]


Napisz komentarz
Komentarze