W zielonym otoczeniu Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti, dzieci korzystały z wakacyjnej pogody i bawiły się w ramach zajęć TeamUp. Podsumowaniem spotkania była pogadanka z psychologiem-terapeutą na temat stresu, jego rodzajów i skutecznych sposób radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Seans filmowy i spotkanie z psychologiem-terapeutą zostały zorganizowane w ramach zadania „Bliżej natury – dalej od uzależnień” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Chełmie na lata 2022-2025 finansowanego przez Urząd Miasta Chełm.
Czytaj także:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [5-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-29-3-2026-1775341777.jpg)
![Krajobraz po burzy. Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA] Krajobraz po burzy. Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krajobraz-po-burzy-zerwane-dachy-powalone-drzewa-strazacy-w-akcji-zdjecia-1775473061.jpg)
![Krasnystaw. Auto stanęło w płomieniach. Interweniowała straż pożarna [FILM] Krasnystaw. Auto stanęło w płomieniach. Interweniowała straż pożarna [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krasnystaw-auto-stanelo-w-plomieniach-interweniowala-straz-pozarna-film-1775502379.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze