Piknik odbędzie się tym razem w Parku Polan przy ul. Powstańców Warszawy. Zaplanowany jest w niedzielę w godz. 14.00 do 17.00. Na miejscu będą dmuchańce, mnóstwo atrakcji dla dzieci, animacje, a także grill i stoiska z watą cukrową oraz lodami. Nie zabraknie także Kół Gospodyń Wiejskich z naszego regionu, a także przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych.
- Serdecznie zapraszam w niedzielę 6 sierpnia na piknik organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. W wydarzeniu weźmie udział prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński - mówi Ryszard Madziar, doradca Ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina.

Tak było na pikniku rodzinnym 800+, zorganizowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Lubelski Urząd Wojewódzki:
Czytaj także:




![NIE PRZEGAP [20-22 marca]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-20-22-marca-1774010163.png)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze