Tradycją już jest spotkanie mieszkańców na rondzie im. Jana Pawła II, gdzie nastąpiło symboliczne upamiętnienie "Godziny W". Niedługo po tej części uroczystości odbyła się msza święta w intencji ojczyzny w bazylice pw. Narodzenia NMP w Chełmie.
Zwieńczeniem obchodów był koncert "Godzina W", który odbył się na skarpie przy Chełmskim Domu Kultury.
Czytaj także:
![Tak chełmianie uczcili pamięć o powstańcach! [ZDJĘCIA] Tak chełmianie uczcili pamięć o powstańcach! [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-tak-chelmianie-uczcili-pamiec-o-powstancach-zdjecia-1690982162-full.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze