Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Nasi policjanci zapobiegli próbie samobójczej. Ratowali nieprzytomnego 54-latka

Na swoje życie targnął się 54-latek z Krasnegostawu. Błyskawicznie podjęta interwencja i reakcja funkcjonariuszy pozwoliły uniknąć tragedii.
  • Źródło: Policja Krasnystaw
policjanci z krasnostawskiej komendy

Źródło: Policja Krasnystaw

W niedzielę (30 lipca) około godz. 21 dyżurny krasnostawskich policjantów odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który zamierza targnąć się na swoje życie. Pod wskazany adres błyskawicznie dotarli policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego krasnostawskiej komendy policji, którzy zastali nieprzytomnego 54-latka w korytarzu. 

- Nasi policjanci niezwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej i prowadzili ją do czasu przyjazdu załogi zespołu ratownictwa medycznego. Dzięki działaniom sierżanta sztabowego Jarosława Gołębiowskiego i starszej posterunkowej Natalii Janeczek mężczyzna odzyskał funkcje życiowe i w takim stanie został przekazany pod fachową opiekę - informuje starsza sierżant Anna Chuszcza, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. 

Gdzie szukać pomocy:
  • Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym, infolinia 800 70 222, centrumwsparcia.pl
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania 22 484 88 01, stopdepresji.pl
  • bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu - 121 212 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: MLTreść komentarza: Może trzeba zaprosić Dodę, bo widzę tylko znane osoby mogą coś zdziałać, może wtedy rzeczywiście nastąpi rozliczenie wszystkich, w tym Miasta.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:18Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tacy mądrzy jak ja istnieją w społeczeństwie. I tacy inni jak ty też istnieją. Szkoda tylko, że tych innych jest tak wielu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:41Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: superTreść komentarza: Uhonorować tfurcę najsłynniejszej dziury w Polsce!Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:32Źródło komentarza: Rusza nabór kandydatów do tytułu Chełmianina Roku 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama