Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Dobrali się, jak w korcu maku. Pijany i poszukiwany w jednym samochodzie...

Ta podróż nie była szczęśliwa ani dla 46-latka, który kierował w stanie nietrzeźwości, ani dla jego towarzysza podróży, 28-latka, który był poszukiwany, ponieważ zalegał z opłatą grzywny. Obaj zostali zatrzymani w Lublinie.
Dobrali się, jak w korcu maku. Pijany i poszukiwany w jednym samochodzie...

Źródło: policja.pl

Nie uniknęli odpowiedzialności za popełnione czyny. Kierowca volkswagena stracił już swoje prawo jazdy, a pasażer musiał w końcu opłacić zaległą należność. Wpadli, ponieważ policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie w trakcie standardowej kontroli zauważyli, że z kierowcą samochodu jest coś nie tak. Sprawiał wrażenie pijanego, więc o dalszej jeździe nie mogło być mowy. 

– Siedzący za kierownicą mężczyzna został wylegitymowany. Okazało się, że to 46-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego. Został zbadany alkomatem. Pierwsze badanie wykazało ponad pół promila. Funkcjonariusze od razu zatrzymali mu prawo jazdy – wyjaśnia nadkomisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. 

Na tym jednak czynności mundurowych się nie zakończyły. Podejrzanie zachowywał się również mężczyzna siedzący obok, zatem i on został poddany kontroli. 

– Mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną z powodu niezapłaconej grzywny. By nie trafić za kratki, musiał szybko uregulować zaległość – dodaje nadkomisarz Gołębiowski. 

46-letniemu kierowcy grozi zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj także:

Gm. Leśniowice. Kolizja młodych kierowców. O karze zadecyduje sąd

Gm. Leśniowice. Kolizja młodych kierowców. O karze zadecyduje sąd

W niedzielne przedpołudnie doszło do kolizji w miejscowości Sielec (powiat chełmski). W wyniku zdarzenia jeden z pojazdów wypadł z jezdni i znalazł się w przydrożnym rowie.

Gm. Izbica. W wyniku pożaru stracili 20 tysięcy złotych. Spłonęła stodoła

Gm. Izbica. W wyniku pożaru stracili 20 tysięcy złotych. Spłonęła stodoła

W nocy z soboty na niedzielę (6-7 maja) krasnostawscy strażacy zostali wezwani do pożaru w Orłowie Drewnianym (gm. Izbica). Płonąć miał budynek gospodarczy na jeden z posesji.

Powiat włodawski. Sąsiedzi trafili za kraty. Byli poszukiwani

Powiat włodawski. Sąsiedzi trafili za kraty. Byli poszukiwani

Tylko jednego włodawscy policjanci zatrzymali pięć osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności lub ustalenia ich miejsca pobytu w związku z prowadzonymi postępowaniami.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LoloTreść komentarza: Ten most to będzie most widmo. We Francji jak potrzebują ronda to malują kółko na asfalcie, stawiają znaki i po sprawie 😁Data dodania komentarza: 20.03.2026, 16:36Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Kto zbuduje rondo? Samorządy wciąż negocjująAutor komentarza: JaTreść komentarza: Hehe, wszystkie moje postanowienia noworoczne trzymają się dobrze i nigdzie się nie wybierają. Było ich 0 i nadal jest i tyle samo :)Data dodania komentarza: 20.03.2026, 16:21Źródło komentarza: Minęły trzy miesiące. Ile zostało z Twoich postanowień?Autor komentarza: narobiłTreść komentarza: Dziękujemy ci Jakubie Banaszku! Działaj tak dalej!Data dodania komentarza: 20.03.2026, 14:52Źródło komentarza: Podwyżka za śmieci nie wystarczy. Mieszkańcy zapłacą więcej, a miasto dopłaci milionyAutor komentarza: Nie dotrzeTreść komentarza: To za mało. To działa tylko w jedną stronę. Mamy być "sługami narodu , Tyle w tej sprawie. To też za małoData dodania komentarza: 20.03.2026, 14:46Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: To co???????? Nie ma siły na tych 7,6 tys osób, które nie płacą za odbiór odpadów?????????? Pewnie nie wytwarzają ich. Pozostaje więc spalanie w piecach. Nie wierzę w to że nie ma paragrafów żeby takim dokopać i to solidnie. Zawsze trafia się cwaniak co udowadnia innym o swej wyższości. Ale główny decydent miejski nie ma odwagi do podjęcia poważnej decyzji, bo pilnuje Warszawy i swojego małego przyjaciela.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 14:10Źródło komentarza: Podwyżka za śmieci nie wystarczy. Mieszkańcy zapłacą więcej, a miasto dopłaci miliony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama