Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali 21-latka z gminy Leśniowice, który stał przy swoim aucie. Jak ustalili funkcjonariusze, młody kierowca w wyniku nieudanego manewru wyprzedzania stracił panowanie nad swoim audi a4 i zjechał do rowu. Uczestnicząca w kolizji 18-latka nie zatrzymała się na miejscu zdarzenia. 21-latek nie wymagał udzielenia pomocy medycznej.
– Policjanci z wydziału ruchu drogowego wszczęli czynności dotyczące popełnionego wykroczenia. Wniosek w tej sprawie zostanie skierowany do sądu, który zdecyduje czy ukarać kierowcę, a jeśli tak, to w jakiej formie – przekazała rzeczniczka prasowa chełmskiej komendy policji komisarz Ewa Czyż.
- Czytaj także:
- Powiat włodawski. Sąsiedzi trafili za kraty. Byli poszukiwani
- Gm. Chełm. To mogło skończyć się wybuchem. Co zrobił 19-latek?
- Gm. Wyryki. Pięć cielaków na gigancie. Kilku z nich jeszcze szukają
- Chełm. Chciała sprzedać zabawkę dla kota, straciła 15 tysięcy
- Chełm: Ciemno wszędzie... Na serwisowanie latarni miejskich trzeba poczekać








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze