Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:50
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Wtargnął do wuja i go skopał. Pobity miał poważne obrażenia twarzy

21-latek z gminy Rejowiec Fabryczny na trzy miesiące trafił do aresztu. Jest podejrzany o uszkodzenie ciała mieszkającego po sąsiedzku mężczyzny. Odpowie też za groźby karalne, naruszenie miru domowego i uszkodzenie mienia. Był już notowany za wcześniejsze przestępstwa.
Wtargnął do wuja i go skopał. Pobity miał poważne obrażenia twarzy
Autor: KMP w Chełmie

Policjanci z komisariatu w Rejowcu Fabrycznym zatrzymali 21-latka we wtorek, 20 września. Dostali zawiadomienie, że kilka dni wcześniej zaatakował i pobił mieszkającego po sąsiedzku mężczyznę. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Rejowiec Fabryczny. 

Poszkodowany nie od razu zawiadomił policję. Po zdarzeniu poszedł spać, ale gdy na drugi dzień okazało się, że obrażenia są poważne i musiał jechać do lekarza, postanowił sprawę zgłosić mundurowym.

- Z relacji pokrzywdzonego wynika, że napastnik wtargnął na teren jego posesji i bez przyczyny zaczął go bić i kopać po głowie, co spowodowało u niego poważne obrażenia twarzy. Pomimo żądania domowników, nie chciał odejść, groził przy tym pozbawieniem życia. Uszkodził też bramkę w ogrodzeniu i parapet okienny - mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Okazało się, że 21-latek był już notowany za przestępstwa narkotykowe, przeciwko wolności, rodzinie i opiece oraz mieniu. Na swoim koncie ma też naruszenie nietykalności i znieważenie funkcjonariusza publicznego.

Policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt dla mężczyzn. Sąd Rejonowy w Krasnymstawie przychylił się do niego i wczoraj (22 września) zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama