Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:36
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Okuninka. Krew w pocztowym wagonie. 37-latek groził, że coś sobie zrobi... [ZDJĘCIA]

Włodawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę i włamał się do pocztowego wagonu. Kiedy zaalarmowani mundurowi przyjechali na miejsce, pijany rabuś schował się przed nimi pod stolikiem...
Okuninka. Krew w pocztowym wagonie. 37-latek groził, że coś sobie zrobi... [ZDJĘCIA]
Autor: KPP we Włodawie

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek. Policjanci pełniący służbę w Okunince zostali skierowani na pilną interwencję. W placówce pocztowej włączył się alarm. Gdy dojechali na miejsce, zauważyli leżący przy wagonie pocztowym plecak oraz wybitą szybę.

- Nocny rabuś próbował schować się przed policjantami pod stolikiem. Kiedy jego kryjówka została odkryta, zagroził, że sobie „coś zrobi”, jeśli policjanci nie zostawią go w spokoju – mówi podinspektor Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Na nic się jednak zdały jego groźby. Po chwili był już w rękach mundurowych.

Mężczyzna najpierw został przewieziony do szpitala, ponieważ włamując się do budynku przez rozbite okno, pokaleczył się. Po opatrzeniu ran trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych włodawskiej komendy.

Okazało się, że 37-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał nieco ponad pół promila alkoholu w organizmie. W jego plecaku mundurowi znaleźli sporo bilonu. Teraz ustalają, czy zostały skradzione.

Wiadomo już, że mężczyzna niedawno opuścił zakład karny, a więc za swój czyn będzie odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama