Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:49
Reklama

Nasi strażacy nie tylko gaszą pożary. Ratują również zagrożone życie

W miniony weekend strażacy jeździli do otwarcia mieszkania w Chełmie i zasłabnięcia mężczyzny w Wojsławicach.
Nasi strażacy nie tylko gaszą pożary. Ratują również zagrożone życie
Autor: OSP KSRG Wojsławice, nadesłane

Do otwarcia mieszkania przy ul. Wieniawskiego w Chełmie doszło w nocy z 30 na 31 lipca. Z relacji naszej Czytelniczki wynika, że na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, które wchodziły do jednego z lokali przez balkon. W środku znajdowała się osoba poszkodowana, która potrzebowała pomocy medycznej. Udzieliła jej załoga karetki pogotowia.

Do drugiego zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie, 31 lipca. Na ulicy Uchańskiej w Wojsławicach strażacy pomagali ratownikom medycznych w transporcie mężczyzny. 

- Naszym zadaniem w tym przypadku było wyniesienie poszkodowanego na noszach z sadu, w którym został znaleziony przez małżonkę. Po wyniesieniu mężczyzny z posesji, został on umieszczony w karetce i odwieziony do szpitala - informują druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojsławicach. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama