Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:13
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm. Spłonął samochód przy Łącznej. Prawdopodobnie ktoś go podpalił

W piątek, 29 lipca strażacy gasili pożar na jednej z chełmskich ulic. Powodem był płonący samochód. Niewykluczone, że ktoś go podpalił.
Chełm. Spłonął samochód przy Łącznej. Prawdopodobnie ktoś go podpalił
Autor: Pixabay

Zgłoszenie o płonącym samochodzie marki SsangYong wpłynęło do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie około godziny 21. Zanim jednak strażacy pojawili się na miejscu, pożar został ugaszony przez osoby postronne. Na miejscu pojawili się również policjanci, którzy dokonali oględzin. Mundurowi podejrzewają, że przyczyną zdarzenia mogło być podpalenie. 

- Ponieważ nie zostało w tej sprawie złożone oficjalne zawiadomienie, nasze czynności zakończyły się na sporządzeniu niezbędnej dokumentacji. Tego typu zdarzenia nie są ścigane z urzędu. Mamy do czynienia z uszkodzeniem mienia. Dlatego dalsze czynności będą zależały od decyzji właściciela pojazdu - tłumaczy komisarz Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. 

Czytaj także:

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama