Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:09
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Złodzieje-laweciarze nakryci na próbie kradzieży nissana

Czujność policjantów z komisariatu w Dorohusku zapobiegła kradzieży pozostawionego przy drodze samochodu osobowego. Auto było już w trakcie załadunku przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.
Złodzieje-laweciarze nakryci na próbie kradzieży nissana
Autor: Policja Chełm

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (25 lipca) w miejscowości Ludwinów. Policjanci z komisariatu w Dorohusku, realizując własne ustalenia, zatrzymali na gorącym uczynku u dwóch mieszkańców Chełma w wieku 52 i 62 lat oraz 16-latka.

- Pozostawiony przy drodze samochód marki Nissan był już w trakcie załadunku na samochód ciężarowy przy pomocy podnośnika. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 52-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli jeszcze dwa samochody osobowe, które skradzione zostały w ten sam sposób - komisarz Ewa Czyż, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży i usiłowania kradzieży. Grozi im kara do 5 lat więzienia. Sprawą nastolatka zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama