Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 07:32
Reklama

Zaatakował nożem rodziców. Rzucił się również na policjantów

Matkę ugodził w pierś, a jego ojciec otrzymał kilka ciosów w brzuch i klatkę piersiową. Jednemu z interweniujących mundurowych 28-latek rozciął skórę na podbródku. Obezwładniony furiat trafił na oddział psychiatryczny.
Zaatakował nożem rodziców. Rzucił się również na policjantów
Autor: Policja Krasnystaw

Sceny jak z krwawego horroru wydarzyły się w nocy z 28 na 29 lipca w jednym z mieszkań w Krasnymstawie. Po godz. 3 uzbrojony w dwa noże mężczyzna z nieznanych przyczyn zgotował rodzicom istne piekło.

- Nie mogąc poradzić sobie z agresją syna, poszkodowani małżonkowie uciekli do sąsiadów. Gdy na miejsce przybyli mundurowi, mężczyzna rzucił się w kierunku jednego z nich i ranił go nożem. Następnie został obezwładniony, a ranny policjant, podobnie jak rodzice 28-latka, trafił do szpitala - informuje nadkom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony na oddział psychiatryczny. Dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo. Życiu policjanta oraz matce napastnika nie zagraża niebezpieczeństwo. Ojciec sprawcy przeszedł operację.

Nieoficjalnie wiadomo, że sprawca leczył się psychiatrycznie. Biegli będą ustalać, czy w momencie ataku był poczytalny i świadomy swoich czynów. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama