Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:53
Reklama Reklama formy Pomix

Gm. Wierzbica. Policyjna pogoń za pijanym piratem drogowym

Kierowca audi postanowił uciekać przed kontrolą drogową. W pewnym momencie na leśnej drodze porzucił samochód i rzucił się do pieszej ucieczki. Policjanci byli jednak szybsi. Okazało się, że 52-latek był nietrzeźwy i nie miał uprawnień do kierowania.
Gm. Wierzbica. Policyjna pogoń za pijanym piratem drogowym
Autor: Policja

Policjanci z posterunku w Sawinie, patrolujący gminę Wierzbica, chcieli zatrzymać do kontroli drogowej poruszające się drogą audi. 

- Przypuszczali, że za kierownicą siedzi mężczyzna, który nie posiada uprawnień do kierowania. Kiedy jednak kierowca zignorował dawane przez nich sygnały i zaczął uciekać, podjęli za nim pościg - mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Autem uciekał przez kilka kilometrów. W pewnej chwili wjechał na leśną drogę. Ponieważ nie mógł dalej kontynuować jazdy, wysiadł z auta i ruszył do pieszej ucieczki. Po chwili jednak był już w rękach mundurowych.

Okazało się, że zatrzymany 52-letni mieszkaniec gminy Wierzbica nie posiadał uprawnień do kierowania. W dodatku był pijany. Wynik badania wykazał w jego organizmie 1,6 promila alkoholu. 

Mężczyzna został zatrzymany. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat  pozbawienia wolności. Z kolei za niezatrzymanie się do kontroli drogowej nawet do 5 lat za kratkami.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama