Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:14
Reklama

WeRwA zaprasza na rekreacyjno-edukacyjny spacer po Borku!

Wakacyjny spacer po lesie to świetne rozwiązanie na sobotni dzień. Stowarzyszenie WeRwA zaprasza więc na wspólne spędzenie dnia w Borku.
WeRwA zaprasza na rekreacyjno-edukacyjny spacer po Borku!
Autor: pixabay

6 sierpnia (sobota) o godz. 10 na parkingu Nadleśnictwa Chełm przy ul. Hrubieszowskiej 123 rozpocznie się rekreacyjno-edukacyjny spacer po lesie Borek. Organizatorem jest Stowarzyszenie WeRwA. 

- Celem imprezy jest promocja trzeźwego, zdrowego i aktywnego trybu życia oraz edukacja leśna. Podczas spaceru będzie można poznać wiele ciekawych informacji o samym Borku, jak również o gospodarce leśnej. Uczestnicy otrzymają upominki w postaci praktycznych plecaczków. Zwycięzcy konkursów tematycznych o lesie oraz o obiektach turystycznych województwa lubelskiego otrzymają nagrody. Zakończenie imprezy będzie połączone z pieczeniem kiełbasek przy ognisku - informuje Grzegorz Gorczyca, prezes Stowarzyszenia.

Projekt finansowany jest przez Miasto Chełm, zaś partnerami imprezy są: Chełmski Klub Cyklistów PTTK, Gminny Klub Kolarski Peleton Okszów, Metro Reklama i Nadleśnictwo Chełm. 

Dokładne informacje dotyczące spaceru po Borku znaleźć można na fanpage'u Stowarzyszenia WeRwA na Facebooku oraz pod numerem telefonu 502 342 117.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama