Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:47
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Żmudź. Kolarze przejadą, ale festynu nie będzie...

Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca, przez gminę Żmudź przejedzie peleton najbardziej oczekiwanego wyścigu kolarskiego tego lata - 79. Tour de Pologne. Przy okazji tego wydarzenia zaplanowano letni festyn, na którym mieli wystąpić zaproszeni na tę okazję artyści. Niestety - w związku z nieprzewidywalną aurą władze gminy postanowiły odwołać imprezę, informując jednocześnie, że odbędzie się w innym, bliżej nieznanym terminie.
Gm. Żmudź. Kolarze przejadą, ale festynu nie będzie...
Autor: Pixabay

By móc z bliska obserwować przejazd całego peletonu, kibice powinni się pojawić na trasie ok. godziny 12. II etap wyścigu rozpocznie się w Chełmie i następnie przejedzie przez takie miejscowości, jak: Pobołowice-Kolonia, Wołkowiany, Żmudź, Dryszczów. Kolarze udadzą się następnie w kierunku Hrubieszowa. Przejazd przez gminę Żmudź zaplanowany został pomiędzy godziną 12.10 a 12.35. 

Tuż po wyścigu wszyscy mieszkańcy oraz przybyli do gminy goście mieli wziąć udział w letnim gminnym festynie. Do jego odwołania zmusiły organizatorów niepokojące komunikaty o niesprzyjającej aurze, która ma nawiedzić region właśnie w niedzielę. Na scenie miały wystąpić takie zespoły, jak:  "Zgrany Band", "Orkiestra z Kina Corso" oraz zespół "Gdzie diabeł nie może".

Chętni do uczestnictwa w zabawie nie powinni jednak tracić nadziei - organizatorzy zapewniają, że festyn z pewnością się odbędzie, ale w innym, niezaplanowanym jeszcze terminie. 


"Orkiestra z Kina Corso"
"Orkiestra z Kina Corso"

źródło: GCK Żmudź

"Orkiestra z Kina Corso"
"Orkiestra z Kina Corso"

źródło: GCK Żmudź

"Zgrany Band"
"Zgrany Band"

źródło: GCK Żmudź

"Zgrany Band"
"Zgrany Band"

źródło: GCK Żmudź

"Gdzie diabeł nie może"
"Gdzie diabeł nie może"

źródło: GCK Żmudź

"Gdzie diabeł nie może"
"Gdzie diabeł nie może"

źródło: GCK Żmudź


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama