Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:24
Reklama

Nagłe zasłabnięcie w domu. Ratownicy wezwali lotnicze pogotowie

Nie udało się uratować życia mieszkanki powiatu krasnostawskiego, która nagle straciła przytomność w domu.
Nagłe zasłabnięcie w domu. Ratownicy wezwali lotnicze pogotowie
Autor: OSP KSRG Żółkiewka

Do zdarzenia doszło dzisiaj w gminie Żółkiewka. Na miejsce wezwane zostało lotnicze pogotowie ratunkowe. Śmigłowiec wylądował na boisku Zespołu Szkół w Żółkiewce. Teren zabezpieczali strażacy z Krasnegostawu i druhowie z Żółkiewki. Niestety, kobiety nie udało się uratować.

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 53-latki - informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Znajoma 07.07.2022 16:46
[*] na zawsze w pamięci 😭

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama