Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:58
Reklama Zaproszenie do plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu 2022

Tragiczny wypadek w Okunince. Dwie kobiety nie żyją [WIDEO]

Na jednym ze skrzyżowań w Okunince osobówka, którą podróżowały dwie kobiety w wieku 63 i 68 lat, zderzyła się z ciężarówką. Życia poszkodowanych nie udało się uratować.
Tragiczny wypadek w Okunince. Dwie kobiety nie żyją [WIDEO]
Autor: Policja Włodawa

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policja ustala okoliczności zdarzenia. 

- Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 13 na drodze relacji Włodawa - Chełm przy Okunince. W rejonie skrzyżowania kierująca toyotą, wyjeżdżając z Okuninki, podczas skrętu w lewo nie zatrzymała się na znaku STOP i wjechała pod ciężarówkę. Jedna z kobiet poniosła śmierć na miejscu, druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala - informuje podinsp. Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

szymanska-wypadek-okuninka.mp3

Niestety pasażerka również zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

- Droga do czasu zakończenia czynności będzie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Jadący z Włodawy przed miejscowością Okuninka na wysokości komisu samochodowego skręcają w lewo i lokalnymi drogami kierują się na obwodnicę Okuninki, samochody poruszające się z Chełma do Włodawy skręcają w prawo na Sobibór – przejeżdżają przez Żłobek, Sobibór, Wołczyny, Orchówek zaś samochody ciężarowe jadące w kierunku Chełma już na rondzie we Włodawie są kierowane na drogę na Orchówek - dodaje.

szymanska-objazdy.mp3

Policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników, a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

 News aktualizowany...Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama