Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:39
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Rowerzysta zderzył się z pieszą. Policja ustala, kto zawinił

W centrum Chełma 65-letni rowerzysta potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 50-latkę. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W zdarzeniu ucierpiała też piesza. Od rowerzysty zabezpieczona została krew do badań.
Rowerzysta zderzył się z pieszą. Policja ustala, kto zawinił

Do zdarzenia doszło w piątek (1 lipca) po południu na ulicy Reformackiej w Chełmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 65-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 50-letnią chełmiankę. Mężczyzna z obrażeniami ciała został karetką pogotowia przewieziony do szpitala. W zdarzeniu ucierpiała też piesza. 

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kobieta była trzeźwa. Od rowerzysty zabezpieczona została krew do badań.

- Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia są wciąż wyjaśniane. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i zwracanie uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Pamiętajmy, że nawet krótki moment rozkojarzenia wystarczy do tego, by doprowadzić do bardzo niebezpiecznej sytuacji na drodze - mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama