Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:51
Reklama Reklama formy Pomix

Kłusował, aż się doigrał. Złapali go na gorącym uczynku [ZDJĘCIA]

Nawet do 5 lat więzienia grozi 67-latkowi, który nielegalnie łowił ryby w jeziorze Wytyckim. Państwowa Straż Rybacka w Lublinie obserwowała go od kilku dni.
Kłusował, aż się doigrał. Złapali go na gorącym uczynku [ZDJĘCIA]
Autor: Państwowa Straż Rybacka w Lublinie

Dzisiaj w godzinach porannych strażnicy PSR w Lublinie znów zauważyli  mężczyznę, który przy pomocy sieci łowił ryby na jeziorze Wytyckim w powiecie włodawskim. Podejrzewali, że to kłusownik, więc o pomoc w jego zatrzymaniu poprosili włodawskich policjantów.  Mundurowi wspólnie ujęli wędkarza bez zasad. Wpadł na gorącym uczynku. 

Okazało się, że 67-letni mieszkaniec Lublina regularnie kłusował, wykorzystując do tego sieci rybackie i więcierze. W miejscu zatrzymania ujawnione zostały narzędzia jego przestępczej działalności i sprawione ryby.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji we Włodawie zatrzymali 67-latka. Sprawa jest wyjaśniana. Kłusownictwo ścigane jest z art. 53 prawa łowieckiego. Mężczyźnie grozi za to do 5 lat więzienia.

Czytaj także:Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Pff 08.07.2022 02:27
Wow.ale bandzior.slupek tabelki wykrywalności przestępstw podskoczył o 150%

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama