Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:44
Reklama

Gm. Kamień. Wójt szlifuje piłkarskie talenty [ZDJĘCIA]

Wójt gminy Kamień Dariusz Stocki stawia na wszechstronny rozwój młodzieży. Sam pała miłością do piłki nożnej i teraz pasję tę stara się zaszczepić młodym. Wielu piłkarskich emocji mogli doświadczyć ostatnio kibice i zawodnicy biorący udział w "Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej", który odbył się w sobotę, 25 czerwca.
Gm. Kamień. Wójt szlifuje piłkarskie talenty [ZDJĘCIA]
Autor: Gmina Kamień

Piłkarski turniej stanowił jedną z części programu tegorocznych obchodów "Dni Gminy Kamień". W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z grup młodzieżowych GKS "Pławanice" Kamień, dla których aktualny sezon 2021/2022 właśnie się zakończył. Boisko w Pławanicach zgromadziło w sumie ponad czterdziestu adeptów piłki nożnej, którzy zostali podzieleni na kategorie: żak, orlik, młodzik i trampkarz. Cała grupa została podzielona na składy czteroosobowe i rozgrywki odbywały się w systemie "każdy z każdym". Boisko zostało podzielone na dwa mniejsze, co umożliwiło rozgrywanie dwu meczów równocześnie. Organizatorzy postawili na zdrowe sportowe emocje i dobrą zabawę. 

Po zakończonym turnieju każdy z zawodników otrzymał z rąk wójta Stockiego pamiątkowy medal, a trener zajmujący się grupami młodzieżowymi, Michał Filipczuk, podziękowanie za dotychczasową pracę. Wszystkie mecze odbywały się pod okiem sędziów w składzie: Klaudia Przechodzka, Łukasz Klekotiuk i Aleksander Kapeluszny. 

Na zmęczonych piłkarzy oraz wszystkich uczestników czekał regeneracyjny posiłek.

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama