Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:47
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Kamień. Zawody wędkarskie w Natalinie. Rywalizowali o puchar wójta

Zalew w Natalinie zgromadził 26 czerwca wędkarzy z terenu całej gminy. O Puchar Wójta Gminy Kamień walczyło w sumie 39 wędkarzy.
Gm. Kamień. Zawody wędkarskie w Natalinie. Rywalizowali o puchar wójta
Autor: Gmina Kamień

I miejsce w kategorii seniorów wywalczył Bartosz Mourycy, który złowił 5,54 kg ryb, II miejsce zajął Robert Szkałuba z wynikiem 4,42 kg, a na III miejscu uplasował się Piotr Borkowski, który złowił 3,89 kg ryb. 

W kategorii młodzieżowej I miejsce zajął Franciszek Szykuła z wynikiem 2,42 kg ryb, II miejsce wywalczył Jakub Gregorek z wynikiem 1,65 kg ryb, a III miejsce przypadło w udziale Dominikowi Szymańskiemu z wynikiem 1,45 kg ryb. Po ważeniu wszystkie ryby wróciły do wody. 

Najmłodszym zawodnikiem okazał się Franciszek Szykuła, zaś najstarszym Jan Stefański. Ważenia ryb dokonali Radosław Łopuszyński i Jacek Malec z Koła Wędkarskiego „Wodnik”.

Wymienieni wędkarze odebrali z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe dyplomy i puchary oraz talony pieniężne do zrealizowania w sklepie wędkarskim „Moczykij” w Chełmie. Zawody zorganizował i przeprowadził zarząd stowarzyszenia „Pirania” w Kamieniu, które opiekuje się zalewem w Natalinie. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama