Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:50
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Ciężarówka zderzyła się z busem. Matka z dzieckiem w szpitalu

Służby ratunkowe pracują na miejscu zdarzenia drogowego w rejonie cmentarza w Sawinie. Dzisiaj nad ranem zderzyły się tam dwa samochody.
Ciężarówka zderzyła się z busem. Matka z dzieckiem w szpitalu
Autor: Włodzimierz Białas

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło około godz. 5.40. Ciężarówka leży na boku w rowie. Podróżowały nią dwie osoby, ale nie odniosły większych obrażeń.

Busem na ukraińskich tablicach jechało 6 osób. Załoga karetki odwiozła matkę i dziecko z tego samochodu na badania w szpitalu.

Aktualizacja - godz. 11.25

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem crafterem 36-letni obywatel Ukrainy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 60-latkowi z Chełma. Wybita z toru jazdy ciężarówka marki Volvo zjechała do rowu i przewróciła się na prawy bok - informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 

Chełmianin przewoził około 14 ton mąki, która wypadła z przestrzeni bagażowej. Obecnie nie ma większych utrudnień w ruchu. Z naszych ustaleń wynika, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.  

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama