Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:00
Reklama

Chełm. Pijany potrącił kobietę na przejściu i uciekł

Ta akcja będzie miała niebawem finał w sądzie. 57-latek z Chełma próbował uniknąć odpowiedzialności, ale mundurowi go szybko namierzyli, a śledczy już oskarżyli o spowodowanie poważnego wypadku.
Chełm. Pijany potrącił kobietę na przejściu i uciekł
Autor: KWP Lublin

Do potrącenia pieszej doszło 31 marca po godzinie 19 na ul. Lwowskiej przed rondem WOŚP w Chełmie. 57-letni chełmianin, kierujący volkswagenem polo, nawet się nie zatrzymał i nie udzielił poszkodowanej pomocy. Świadkowie zdarzenia wezwali karetkę pogotowia i policję. Opisali auto, którym jechał sprawca zdarzenia. Mundurowi ruszyli za nim w pościg.

Kobieta z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Miała mi. in. rany głowy i uda. Na chwilę straciła przytomność.

Sprawcę udało się zatrzymać dopiero w gminie Kraśniczyn. Jego auto stało przy drodze, a on szedł poboczem. Okazało się, że uciekł z miejsca zdarzenia, bo miał w organizmie 2 promile alkoholu. 

Śledczy uznali, że umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa na drodze i nieumyślnie doprowadził do wypadku. Na dodatek kierował, choć był pijany. Jakby tego było mało, okazało się, że jego auto było uszkodzone – miało niesprawny układ hamulcowy.

Mężczyzna do zarzucanych mu czynów nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. Niebawem stanie przed sądem. Akt oskarżenia w jego sprawie chełmska prokuratura ma już gotowy.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama