Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bardzo udany debiut. Jarosław Garda w Mazowieckim Gravlerze

Jarosław Garda, zawodnik klubu GKK Peleton Okszów, zajął 43 miejsce wśród prawie dwustu kolarzy MTB w zmaganiach Mazowiecki Gravel w Radomiu. Zmierzył się tam z dystansem prawie 220 km po asfaltowych oraz szutrowych drogach i bezdrożach.
Bardzo udany debiut. Jarosław Garda w Mazowieckim Gravlerze

Kolarze zmagali się ze sobą na dwóch dystansach, 219 km i 540 km, których trasy przebiegały po malowniczych zakątkach województwa mazowieckiego. Obie były dla uczestników prawdziwą próbą umiejętności i wytrzymałości.

- Jestem zadowolony z miejsca, ponieważ był to mój debiut i miałem nadzieje, że nie wyjdę poza pierwszą setkę - mówi Jarosław Garda. - Trasa rewelacyjna, połowicznie po asfalcie, reszta po lasach i szutrowymi drogami przez piękne okolice Warki i Grójca. Najtrudniejsze były ostatnie kilometry, kiedy głową było się już na mecie, pozostało tylko zebrać się w sobie, żeby do niej dotrzeć.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama