Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Czarny pas Kingi. Świetny występ zawodniczki Sokoła Krasnystaw

Kinga Fidecka, utytułowana medalistka i zawodniczka klubu Sokół Krasnystaw, jest już posiadaczką czarnego pasa i pierwszego dana. Zapracowała sobie na nie podczas egzaminów, które odbyły się w Puławach.
Czarny pas Kingi. Świetny występ zawodniczki Sokoła Krasnystaw

Egzamin składał się z kilku części. Zdający musieli wykonać poomsae, czyli różne techniki, popisać się wiedzą z historii koreańskiej sztuki walki, a także zaprezentować elementy samoobrony, walki na jeden krok, jak też kopnięć oraz rozbić ręcznych i nożnych. Ze wszystkim Kinga Fidecka poradziła sobie bez większych trudności.

- Spisała się bardzo dobrze, uważam, że była jedną z najlepiej prezentujących się tam osób - mówi Grzegorz Brodzik, trener Sokoła Krasnystaw. - Stopień mistrzowski 1 dan to ważny element, aby mogła w przyszłości zdobywać uprawnienia sędziego, a następnie instruktora bądź trenera taekwondo. Dla tak młodego człowieka to istotne osiągnięcie i niewątpliwa nobilitacja.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama