Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z każdym startem coraz lepsi. Agros bije kolejne rekordy

Zawodnicy chełmskiego Agrosu startowali poza konkurencją w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego U18, które odbyły się w Przemyślu. Udział w tych zawodach miał na celu sprawdzenie ich formy. A ta jest doskonała, o czym świadczą ich nowe rekordy życiowe.
Z każdym startem coraz lepsi. Agros bije kolejne rekordy

Zawodnicy zmagania rozpoczęli od rywalizacji w biegu na 100 m i już w tej konkurencji reprezentantom chełmskiego klubu udało się poprawić życiówki. Najlepiej wypadła Paulina Zielińska, która pokonała ten dystans w równe 12 sek. Oprócz niej rekordy życiowe ustanowili jeszcze: Wiktoria Wdowiak, Julia Kawałek, Paula Skobel, Maja Krzywicka, Nikola Michalak, Jakub Orzędowski, Wiktoria Strilets i Roman Diakiv.

- Rekord życiowy o ponad 4 sek. w biegu na 400 m przez płotki udało się pobić Patrycji Mazurek - mówi Damian Leszczyński, trener Agrosu. - Na tym samym dystansie, ale już bez płotków, z nowymi życiówkami dotarli do mety Wiktoria Wdowiak i Łukasz Bańka. Ponadto w biegu na 200 m Dominika Buszko uzyskała wynik o 2 sek. lepszy od dotychczasowego rekordu życiowego. Oprócz niej w tej samej kategorii swoje życiówki poprawili: Paula Skobel, Nikola Michalak, Roman Diakiv i Jakub Orzędowski.

W biegu na 800 m Miłosz Czerwonka po raz pierwszy w tym sezonie złamał barierę dwóch minut, a tym samym przybliżył się do awansu na lipcowe Mistrzostwa Polski U18. Zmagania w Przemyślu zakończyły się też nowym rekordem życiowym Mai Krzywickiej w rzucie oszczepem.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama