Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. MotoKropla z 35-leciem zespołu Golden Life

Coroczna MotoKropla już niedługo. W tym roku jak zwykle nie zabraknie parady motocyklowej i MotoPikniku. Imprezę uwieńczy koncert zespołu Golden Life, który będzie obchodził swoje 35. urodziny! Jednak najważniejsza jest akcja zbiórki krwi. Już od poniedziałku (13 czerwca) będzie można ją oddać w centrum krwiodawstwa przy ul. Szpitalnej w Chełmie na hasło: MotoKropla.
Chełm. MotoKropla z 35-leciem zespołu Golden Life

Już 18 czerwca (sobota) odbędzie się kolejna edycja MotoKropli. Jest to ogólnopolska akcja, której głównym założeniem jest promowanie honorowego krwiodawstwa i właściwych zachowań na drodze. Będzie miała wyjątkową muzyczną oprawę.

- MotoKropla organizowana jest przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu, przy współpracy z Chadekiem. Promujemy nowych krwiodawców, tłumaczymy, negujemy mity takie jak np. ten, że podczas oddawania krwi można się czymś zarazić. To jest nieprawda. Staramy się też tłumaczyć, że oddanie krwi nie boli, a ratuje czyjeś życie. Przygotowujemy różne atrakcje, żeby zachęcić ludzi do przybycia. Robimy pokazy ratownictwa medycznego, paradę motocyklową. W zeszłym roku na paradę przyjechało ponad 500 motocyklistów - mówi Rafał Kochoń, prezes Stowarzyszenia Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzi Wschodu.

Tegoroczna plenerowa impreza rozpocznie się o godzinie 11 w Amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Na początku będzie zbiórka krwi. O godzinie 14 rozpocznie się parada, najbardziej bezpiecznymi ulicami miasta. Przejedzie ona praktycznie przez cały Chełm. Po paradzie będzie wystąpienie ratownika medycznego, który omówi zachowania w różnych, zagrażających życiu, sytuacjach. W międzyczasie odbywać się będą różne konkursy. Całość MotoKropli uwieńczy blok koncertowy. Wystąpią trzy zespoły: Treeskillers, Orchidea i Golden Life, który w tym roku świętuje 35 urodziny.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama